Redmi Watch 2'nin Fiyatı Ortaya Çıktı

Redmi Watch 2'nin Fiyatı Ortaya Çıktı

Akıllı telefon pazarında kıyasıya rekabet eden Xiaomi, bunu giyilebilir teknoloji alanında da sürdürmek istiyor. Son zamanlarda dikkat çeken ürünlerini sergileyen üretici, yıl sonuna doğru gelirken yeni bir akıllı saatini daha piyasaya sürecek.

Geçtiğimiz haftalarda Redmi Watch 2 isminde bir akıllı saatin piyasaya çıkacağı açıklandı. Şimdi ise bu akıllı saatin fiyatını gösteren yeni bir sızıntı ortaya çıktı. Ortaya çıkan sızıntıya göre Çinli üretici, rekabetin dozunu artıracak fiyatta bir ürünü karşımıza çıkaracak.

Günümüzde popüler markaların akıllı saat ve diğer ürünleri oldukça yüksek fiyatlarla satılıyor. Ancak akıllı telefonları dahil olmak üzere pek çok ürünün de rekabetçi fiyat politikasını takip eden Xiaomi, Redmi Watch 2 saatiyle birlikte gözleri yine üzerine çekecek.

Önümüzdeki haftalarda piyasaya çıkması beklenen Redmi Watch 2, bugün Çinli bir satıcı tarafından fiyatıyla sızdırıldı. JD App ismindeki sitede sızdırılan bu akıllı saat, 399 Yuanlık (Çin para birimi) bir fiyata sahip olacak. 63 Dolara denk gelen bu saatin, vergisiz Türk Lirasındaki karşılığı ise 610 TL olacak.

Ancak Xiaomi’nin bu fiyat politikasını Avrupa’da sürdürüp sürdürmeyeceği bilinmiyor. Çünkü Çinli üretici bazı ürünlerini Avrupa pazarında daha yüksek bir fiyatla satıyor. Tabii bunu göz önünde bulundursak bile yine de Redmi Watch 2’nin bütçe dostu bir fiyatla geleceğinden hiç şüphe yok.

Teknik özellikler açısından Redmi Watch 2 hakkında çok fazla bilgi bulunmuyor. Ancak daha önce Xiaomi, yeni akıllı saati hakkında bir takım spoiler vermişti. Buna göre Redmi Watch 2, dar çerçeveli ve daha büyük gövde oranına sahip 1.6 inç AMOLED ekran ile gelecek. Ayrıca fiyat sızıntısın yapan ürün sayfasında bu saatin; siyah, mavi ve beyaz renkte kayışlara sahip olacağı da gözlerden kaçmıyor.

Tanıtım tarihine gelecek olursak uygun fiyatlı Redmi Watch 2, muhtemelen 28 Ekim tarihinde tanıtılacak olan Redmi Note 11 serisiyle karşımıza çıkacak.
 

Yorum Gönder

0 Yorumlar