PUBG Mobile Yeni Yıl Galasında 600 Bin TL Dağıtacak

PUBG Mobile Yeni Yıl Galasında 600 Bin TL Dağıtacak

Mobil tarafın en popüler oyunları arasında kalmayı sürdüren PUBG MOBILE, yeni yıl galasında 600 bin TL ödül dağıtacak.

Bu dikkat çekici konuda firmadan gelen resmî açıklama tam olarak şöyle: “Dünyanın en popüler mobil oyunlarından biri olan PUBG MOBILE, tüm oyun severleri sürpriz isimlerin katılacağı ve büyük ödüllerin dağıtılacağı Yeni Yıl Galasına davet ediyor. 

Her zaman yenilikçi içerikler ile oyuncuların karşısına çıkmayı hedefleyen PUBG MOBILE, Yeni Yıl Galası etkinliğinde 600 Bin TL değerinde ödül dağıtarak bu konuda büyük bir rekora da imza atacak.

Burak Özçivit, Sefo, Uzi, İrem Derici ve Mustafa Ceceli gibi birbirinden ünlü isimlerin katılacağı etkinlikte, PUBG MOBILE’ın popüler haritalarına benzer haritaların tasarlandığı AR (Arttırılmış Gerçeklik) ve xR (Genişletilmiş Gerçeklik) teknolojileri aynı anda kullanılacak. Bu özel teknoloji tamamı Türk yazılımcılardan oluşan 22 kişilik bir ekip tarafından 1.100 saatten fazla zaman harcanarak geliştirildi.

İzleyenlere 600 Bin TL’lik ödül dağıtılacak. Bu yıl PUBG MOBILE bu özel etkinlikle yeni yılı kutlamak için toplamda 600 Bin TL’lik ödül ile büyük bir çekiliş hazırlığına gidiyor. Apple Macbook Pro, iPad Pro, PlayStation 5 ve daha birçok harika ödülün oyun severlere dağıtılacağı Yeni Yıl Galası özel yayını, 31 Aralık akşamı 21:30’da PUBG MOBILE Türkiye YouTube kanalında başlayacak.”

Yeni Yıl Galası çekilişine katılım koşulları için buraya tıklayabilirsiniz.
 

Yorum Gönder

0 Yorumlar