Samsung Galaxy M23 5G’nin Özellikleri Ortaya Çıktı!

Samsung Galaxy M23 5G’nin Özellikleri Ortaya Çıktı!

Samsung, amiral gemisi Galaxy S22 serisini piyasaya sürdü. Bu noktada orta sınıf ve bütçe telefonları Galaxy A, Galaxy M ve Galaxy F serisi cihazları satışa sunması beklentiler dahilinde yer alıyor. Bu serilere gelecek modeller aylardır ortalıkta söylenti olarak dolaşmaya devam ediyor. Galaxy M23 5G ise web’de son zamanlarda görünmeye başladı. Cihaz şimdi bir de sertifika aldı.

SM-M236B/DS model numarasına sahip Samsung Galaxy M23 5G, şimdi FCC tarafından onay aldı. Listeye göre telefon, bir microSD kart yuvasıyla geliyor. Ek olarak, EB-BM526ABS model numaralı bir pil ile destekleniyor.

Galaxy M23 5G, modelinde yer alacak bu özel batarya SafetyKorea sertifika sitesinde listede yer aldı. Yine de, kapasitesi hakkında henüz bir bilgi yok. FCC sitesi, telefonun EP-TA800 model numaralı şarj cihazı kullanacağını belirtti. Baktığımızda bu modelin, Samsung’un 25W şarj cihazına ait olduğunu görüyoruz.

Genellikle Galaxy M serisi telefonlar, Galaxy A serisi olarak yeni bir ada sahip oluyor. Bu nedenle, Galaxy M23 5G‘nin, yeniden adlandırılmış bir Galaxy A23 5G olarak piyasaya gelebilme ihtimali var. Bu cihazlar bazı pazarlarda Galaxy F23 5G olarak da piyasaya çıkıyor.

Önceki ortaya çıkan raporlara göre cihazın, OIS özellikli 50 Megapiksel kamera ile piyasaya çıkabileceği düşünülüyor. Buna ek olarak, Snapdragon 750G işlemci, Bluetooth 5.0 ve Android 12 ile geleceği konuşuluyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar