Spor Araba Görünümlü Redmi K50 Gaming Edition Geliyor

Spor Araba Görünümlü Redmi K50 Gaming Edition Geliyor

Redmi genel müdürü Lu Weibing, bugün bir sosyal medya gönderisiyle, yaklaşmakta olan Redmi K50 Gaming Edition telefonunun spor arabalardan ilham alan bir tasarıma sahip olduğunu söyledi

Otomotiv tasarım ilhamı, telefonun genel görünümünü, renklerini ve son olarak "sofistikeliğini" kapsıyor. Telefon aynı zamanda "Redmi telefonları tarihindeki en zarif el hissi"ne sahip olarak tanımlandı. Ayrıca, Redmi K50 Gaming Edition'ın uzun kenarlarından birine oturan oyun tetikleyicileri, spor arabalardaki kürek değiştirme mekanizmasına benzetildi.

Tetik düğmeleri geleneksel olarak mobil cihazlarda FPS oyunları için kullanılsa da, bu, yarış oyunlarında oldukça sürükleyici bir deneyim sağlayacak. Redmi K50 Gaming Edition'ın spor otomobilden ilham aldığına dair daha fazla kanıta ihtiyacınız varsa, özel Mercedes AMG Petronas Edition'dan başka bir yere bakmanıza gerek yok. Bu varyant, orta bölümünün etrafındaki siyah üçgen desenlerle tamamlanan gri renkli bir arka panel ile Mercedes F1 otomobillerinin ikonik renk şemasına sahip.
Redmi K50 Gaming Edition, geçen yılki Redmi K40 Gaming Edition'ın halefi olarak 16 Şubat'ta piyasaya sürülecek. Snapdragon 8 Gen 1 işlemci ile donatılmış ve toplam 4860mm² VC ısı yayma alanına sahip. Büyük 4.700mAh'lık bataryayı 120W pil ile doldurulabilir. Cihaz şimdiden akıllarda kalacak bir iddia ile geleceğini belli etti.

Yorum Gönder

0 Yorumlar