iPhone 13 Serisine Yeşil Renk Seçeneği Getirildi

iPhone 13 Serisine Yeşil Renk Seçeneği Getirildi

Apple, iPhone 13 Pro ve iPhone 13 için köknar yeşili ve yeşil olmak üzere yepyeni iki yeni renk seçeneğini tanıttı. Daha da dayanıklı Ceramic Shield ön yüzeyle üretilmiş şık tasarımlar sunan iPhone 13 ürün serisi, çığır açıcı A15 Bionic çip, gelişmiş 5G deneyimi, etkileyici fotoğraf ve videolar için en yeni teknolojilerle geliştirilen kamera sistemleri ve pil ömründe sağlanan büyük bir gelişme ile geliyor.

iPhone 13 ve iPhone 13 mini’de ayrıca parlak bir Super Retina XDR ekran yer alıyor. iPhone 13 Pro ve iPhone 13 Pro Max’te ise 10 Hz’den 120 Hz’e kadar uyarlanabilir yenileme hızına ve ProMotion teknolojisine sahip çarpıcı bir Super Retina XDR ekran bulunuyor. Yeni köknar yeşili iPhone 13 Pro ve yeşil iPhone 13 için 11 Mart Cuma gününden itibaren ön sipariş verilebilecek ve bu modeller 18 Mart Cuma gününden itibaren satışa sunulacak.

iPhone 13 Pro için yeni köknar yeşili renk seçeneği, tüm yüzeye uygulanmış nanometre ölçeğinde metalik seramikten oluşan çok sayıda katman kullanılarak yaratıldı. Ayrıca Yeşil iPhone 13 ve iPhone 13 mini’de uyumlu bir renge sahip şık bir alüminyum çerçeve ve hassas bir şekilde işlenmiş cam arka yüzey bulunuyor.

“Kullanıcılar iPhone 13 Pro ve iPhone 13’ün tasarımını çok beğeniyor. iPhone 13 ürün serisindeki harika renk seçeneklerine katılan yeni göz alıcı köknar yeşili ve yeşil renk seçeneklerini tanıtmanın heyecanını yaşıyoruz.” diyen Apple’ın Global Ürün Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Bob Borchers sözlerine şöyle devam etti: “Bu yeni renkler, müşterilerin iPhone’larını seçerken daha da fazla seçeneğe sahip olmalarına imkan tanıyor. Müşterilerimizin A15 Bionic çiple benzersiz performans, en iyi kamera sistemlerimiz, günlük ihtiyaçlar için pil ömründe sağlanan büyük gelişmeler, hızlı 5G ve inanılmaz dayanıklılığın yanı sıra daha birçok özellik sunan iPhone 13 ürün serisinin avantajlarından yararlanmalarını sabırsızlıkla bekliyoruz.”

Yorum Gönder

0 Yorumlar