Huawei Watch GT 3 Pro'nun Tantımı İçin Geri Sayım Başladı!

Huawei Watch GT 3 Pro'nun Tantımı İçin Geri Sayım Başladı!

Huawei, geçtiğimiz Ekim ayında Watch GT 3'ü piyasaya sürdü ve şirket bunu 28 Nisan'da Çin'de yerel saatle 19.00'da başlayacak bir etkinlikte Pro modeliyle takip edecek.

Huawei, Watch GT 3 Pro'nun özelliklerini henüz ayrıntılı olarak açıklamadı, ancak şirket, Weibo hesabında 30 metrelik deniz dalışı için destek sunan bir video klip yayınladı. Huawei, etkinlikte Mate Xs 2 katlanabilir akıllı telefonunu da tanıtacağından, 28 Nisan etkinliğinin tek yıldızı Huawei Watch GT 3 Pro olmayacak.

Huawei, Mate Xs 2 ve Watch GT 3 Pro hakkında çok fazla açıklama yapmadı, ancak resmi açıklamaya sadece iki gün kala, bu ürünler hakkında daha fazla şey öğreneceğiz.

Paylaşılanlara bakacak olursak Huawei Watch GT 3 Pro'nun toza ve suya dayanıklılık için IP68 olarak derecelendirildiğini görebiliriz. Yönetici, saatin "dalış seviyesin su geçirmezlik performansı elde etmek için 200 tur basınçlı su geçirmezlik test döngüsünden" geçtiğini iddia ediyor. Ek olarak Huawei, akıllı saatin dalış ekipmanı mühendislik standardı EN13319 ile geleceğini ve okyanusta maksimum 30 metre derinlikte serbest dalışı destekleyebileceğini iddia ediyor. ITHome raporu ayrıca, Huawei'nin "kadınlar için uygun" bir model piyasaya süreceğini de sözlerine ekledi.

Yorum Gönder

0 Yorumlar