Huawei Yeni Amiral Gemisi Olan Mate Xs 2 Lansman Etkinliğini Duyurdu

Huawei Yeni Amiral Gemisi Olan Mate Xs 2 Lansman Etkinliğini Duyurdu

Bu sabah Huawei, yaklaşmakta olan katlanabilir amiral gemisi için bir teaser yayınladı. Mate Xs 2, 28 Nisan'da "Katlanabilir amiral gemileri en son ürün lansman etkinliği" sloganıyla cihazı piyasaya sürülecek.

Etkinlik, Çin'deki lansman etkinliğinin yapıldığı gün saat 19.00'da gerçekleşecek. Huawei tarafından yayınlanan teaser posteri de mevcut. Mate Xs'in halefi, güncellenmiş bir menteşe mekanizmasına sahip olabilir. MyFixGuide, yakın zamanda listelenen bir Huawei 4G telefon PAL-AL00'ün Mate Xs 2 olabileceğinden söz etmişti. Bu listede bir Kirin 9000 yonga seti ve Harmony OS karşımıza çıkmıştı.

Huawei Mate Xs yaklaşık iki yıl önce piyasaya sürüldü, bu nedenle Huawei'nin amiral gemisi katlanabilir cihazını geliştirmek için ne kadar ileri gittiğini görmek merak uyandırıcı olacak. Bununla birlikte, bu cihazın Çin dışında piyasaya sürüldüğünü görmeyebiliriz. Ancak henüz cihazla ilgili tüm bilgiler net değil ve lansman etkinliğine kadar da resmi bir açıklama gelmeyecektir.

Katlanabilir akıllı telefonun teknik özellikleri ve iddia edilen görselleri çevrimiçi olarak ortaya çıktı. Yaklaşan katlanabilir cihazın üç farklı renk seçeneğiyle sunulacağı söyleniyor. Renderler, selfie kamerayı barındırmak için ön tarafta bir delgeç ekranı gösteriyor. Huawei Mate Xs 2, 50 megapiksel sensör tarafından yönetilen üçlü arka kamera kurulumuyla gelecek.

Yorum Gönder

0 Yorumlar