POCO Akıllı Saat ve Kablosuz Kulaklık Tanıtıldı: İşte Özellikleri

POCO Akıllı Saat ve Kablosuz Kulaklık Tanıtıldı: İşte Özellikleri

POCO, bugün uzun süredir sızıntı haberleriyle gündemden düşmeyen amiral gemisi Poco F4 GT telefonunu tanıttı. Firma, bu cihazın yanında ek olarak bir de ilk akıllı saati POCO Watch ve POCO Buds Pro Genshin Impact Edition TWS kablosuz kulaklığını tanıttı.

POCO Watch, firmanın ilk akıllı saati olma özelliğini taşıyor. Cihaz, düz kare kadran ve silikon kayış şeklinde tasarlanmış. Kadranın sağ yan tarafında tek bir dikdörtgen tuş yer alıyor. POCO Watch, 1.6 inç büyüklüğündeki AMOLED ekrana sahip.

Akıllı saat; egzersiz seçenekleri, uyku takibi, kan oksijen seviyesi izleme ve kalp atış hızını izlemek için 100 adetten fazla egzersiz modu sunuyor. Cihaz, ek olarak konum izleme ve GPS desteği fonksiyonlarını da sunuyor. Manyetik şarj ile birlikte gelen saat, tek seferde 14 gün kullanım süresi sunuyor.

POCO Buds Pro Genshin Impact Edition teknik özellikleri ve tasarımı şu şekilde

POCO kablosuz kulaklıklar, dört yapraklı altın rengi yonca ve kırmızı şarj kutusuyla karşımıza çıkıyor. Cihazda, çevredeki gürültü düzeyini engelleyecek otomatik ayarlanmış yapay zeka kullanılmış. Ayrıca en gürültülü ortamlarda bile sesi net iletecek geliştirilmiş mikrofona sahip.

POCO Buds Pro Genshin Impact Edition, yaklaşık 10 dakikalık dolumla 28 saat kullanım süresi sunuyor. Cihazın şarj kutusu ise yaklaşık bir saat içinde tam dolum sağlıyor. Kablosuz kulaklığın, iki cihaza kadar çoklu kullanım ve suya dayanıklılık özellikleri de mevcut.

POCO Watch ve kablosuz kulaklık fiyatı
  • Siyah, beyaz, mavi, pembe ve yeşil kayış seçenekleri bulunan POCO Watch akıllı saatin fiyat etiketi 84 dolar yani (yaklaşık 1.243,64 Türk Lirası + vergiler)
  • Tek renk seçeneği olan POCO kablosuz kulaklık fiyat etiketi 73 dolar yani (yaklaşık 1.080,79 Türk Lirası + vergiler)

Yorum Gönder

0 Yorumlar