TCL Yeni Ürünlerinin Tanıtımını Yaptı

TCL Yeni Ürünlerinin Tanıtımını Yaptı

Tablet, akıllı telefon, televizyon, modem, kulaklık ve akıllı saat gibi farklı teknoloji gruplarından ürünler ile gelen TCL, yeni ürünlerini Türkiye’de Mayıs ayından itibaren satışa sunacak.

Dünyanın en büyük teknoloji üreticilerinden biri olan ve Türkiye’ye yaptığı yatırımlarla tablet, akıllı telefon, televizyon, modem, kulaklık ve akıllı saat pazarında iddialı bir markaya dönüşen TCL, konumunu daha da güçlendirecek yeni cihazlarını ülkemizdeki kullanıcılar ile buluşturmaya hazırlanıyor.

Tablet, akıllı telefon, televizyon, modem, kulaklık ve akıllı saat gibi farklı teknoloji gruplarından ürünler ile teknoloji kullanımını demokratikleştiren TCL, yeni ürünlerini Türkiye’de Mayıs ayından itibaren satışa sunacak.

TCL’in piyasaya süreceği ürünler içerisinde kâğıt kalitesinde ekran deneyimi sunan TCL NXTPAPER 10s’in yanı sıra beğenilen özellikleri büyük ekrana getiren TCL TAB 10, TCL TAB 10L tabletler, kullanıcılara benzersiz tarzlarını sergileme özgürlüğü veren TCL 30+ ve TCL 30 akıllı telefonlar ile üretimi Türkiye’de yapılan ve birçok özelliği uygun fiyatıyla kullanıcılara sunan TCL 30 SE akıllı telefon bulunuyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar