Xiaomi 12 Ultra'nın Özellikleri Ortaya Çıktı

Xiaomi 12 Ultra'nın Özellikleri Ortaya Çıktı

Yaklaşan Xiaomi 12 Ultra'nın bazı tasarım özelliklerini ortaya çıkaran bir rapor Çin'den geldi. Telefonun nasıl görüneceğine dair zaten iyi bir fikrimiz vardı, şimdi de geri kalan detaylar tamamlanmış oldu. Cihazda malzeme ve renkler söz konusu olduğunda boşlukları dolduran rapor çoğu detayı netleştirdi. En azından bir dereceye kadar.

Geçen yılki Xiaomi Mi 11 Ultra sadece bir seramik versiyona sahipken, şirket bu sefer kullanıcılara bir seçenek sunmak istiyor. İddiaya göre, Xiaomi 12 Ultra cam, seramik ve vegan deri olmak üzere üç farklı modelde gelecek. İlk seçenek çoklu renk seçenekleriyle sunulacak, seramik yineleme sadece siyah beyaz olacak, vegan deri konfigürasyonun renkleri hala bilinmiyor.

Seramik seçeneğinin, kalıplanması daha zor olduğu için camdan biraz daha pahalı olacağını söylemeye gerek yok, ancak karşılığında daha dayanıklı bir versiyon gelecek.

Xiaomi 12 Ultra özellikleri ise şu şekilde

Xiaomi 12 Ultra'nın 4.680mAh pile sahip olması bekleniyor. Bu, 4.600mAh hücreye sahip Xiaomi 12 Pro'dan biraz daha büyük. Ayrıca, Ultra, 120W kablolu ve 50W kablosuz hızlı şarj olacak. Bu, önceki Mi 11 Ultra'nın 67W hızlı şarjına göre bir yükseltme olacak. Eski Mi 10 Ultra'nın aynı 120W ve 50W şarj çözümünü desteklediğini belirtmekte fayda var.

Yorum Gönder

0 Yorumlar