iPhone 11'in Fiyatında Büyük İndirim!

iPhone 11'in Fiyatında Büyük İndirim!

Apple’ın 2019 yılında satışa sunduğu iPhone 11 modelinin fiyatında büyük bir indirim söz konusu.

Akıllı telefon pazarındaki önemli isimlerden biri olan Apple, son güncel iPhone modelini geçtiğimiz yılın son çeyreğinde tanıtmıştı.

Apple 2021’in son çeyreğinde, iPhone 13, 13 mini, 13 Pro ve 13 Pro Max modellerini eş zamanlı olarak satışa sunmuştu. Nitekim bu modeller çok geçmeden ülkemizde de satışa çıktı.

Güncel iPhone modellerinin fiyat açısından pahalı olmasından ötürü Apple iPhone 11 modelini satışta tutmaya devam etti. Hali hazırda Apple’ın sitesine girdiğinizde iPhone 11 modelini 13 bin TL karşılığında satın alabiliyorsunuz.

Fakat bu fiyat size hayli yüksek gelebilir. Nitekim fiyatın yüksek olduğunu düşünmekte de sonuna kadar haklısınız. Çünkü bu telefonu 11 bin TL civarında fiyatlara satın almanız mümkün.

Sizlerle satın alma linkini paylaşmadan önce, bu fiyatın iPhone 11 için hayli uygun olduğunu da belirtelim.

Çünkü son dönemde akıllı telefon fiyatları önemli ölçüde arttı. Kaldı ki iPhone 11 de güç ve performans açısından beklentilerinizi tamamen karşılayabilecek bir potansiyele sahip.

Eğer şu sıralar Android’den iOS’e geçme gibi bir düşünceniz varsa bu fırsatı tepmemenizi öneririz. Zira kısa bir süre sonra 11 bin TL civarındaki fiyatlara iPhone 11 bulmanız çok da mümkün olmayabilir.

Dilerseniz buradaniPhone 11’in indirimli satış sayfasına göz atabilirsiniz.

Yorum Gönder

0 Yorumlar