Yenilenmiş Apple Watch 7 Serisi Satışa Sunuldu

Yenilenmiş Apple Watch 7 Serisi Satışa Sunuldu

Son dönemde artan fiyatlar ve tedarik sıkıntıları ile birlikte yenilenmiş ürünlere olan ilgi bir hayli arttı. Şirketlerin kendileri tarafından yenilenerek sıfıra en yakın hâle getirilmeye çalışılan bu cihazlar uygun fiyatlarının yanı sıra garanti kapsamına girmeleri dolayısıyla da oldukça popüler durumda.

Bir süredir resmi mağazasında yenilenmiş ürünlere de yer veren Apple, Apple Watch Series 7‘nin belirli modellerinin satışına başladı. Apple, 2 Mayıs itibariyle, Apple Watch’un en yeni sürümü olan Apple Watch Series 7’yi 8 farklı şecenek ile Certified Refurbished mağazasına ekledi.

Apple şuanda yenilenmiş Watch Series 7 modellerini sadece alüminyum kasa seçeneği ile sunuyor. Ayrıca tüm akıllı saat modelleri yalnızca spor kordona sahip. Bunun yanı sıra GPS + Cellular modelleri de henüz mağazaya eklenmiş değil. Yenilenmiş Apple Watch Series 7 satın almak isteyenler sadece standart GPS versiyonu tercih edebilecekler.

Apple yenilenmiş ürünlerini satışa sunulmadan önde denetliyor, test ediyor ve temizliyor. Ardından, yeni bir bataryaya da kavuşan modeller kılavuzlarla birlikte yeni bir kutuyla paketleniyor. Apple ayrıca yenilenmiş ürünler için bir yıllık garanti süresi sunuyor. Bu süreyi AppleCare kapsamında genişletmek de mümkün.

Sertifikalı yenilenmiş ürün, sıfır modele göre daha ucuz durumda. Apple, yenilenmiş 41 mm’lik Watch Series 7 için 339 dolarlık fiyat etiketi sunuyor. 45 mm’lik versiyon ise 359 dolardan başlıyor. Her ikisi de Apple’ın Certified Refurbished Apple Watch Series 7 sayfasından satın alınabiliyor.

Apple Watch Series 7, ilk olarak Eylül 2021’de piyasaya sürüldü. Apple Watch Series 6’dan yüzde 20 daha büyük bir ekrana sahip olan Series 7, ayrıca yüzde 33 daha hızlı şarj olmasıyla da öne çıkıyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar