Huawei Mate Xs 2 Türkiye’de Satışa Sunuldu

Huawei Mate Xs 2 Türkiye’de Satışa Sunuldu

HUAWEI, yeni amiral gemisi katlanabilir akıllı telefonu HUAWEI Mate Xs 2’yi Türkiye’de ön satışa sundu. HUAWEI’nin klasik dışa katlanır tasarımını miras alan HUAWEI Mate Xs 2, ultra hafif, ultra ince, katlanabilir akıllı telefon pazarındaki en ince telefon. En iyi tüketici deneyimini sunmak için ultra güvenli.

Yeni nesil Çift Döner Falcon Kanat Menteşesi ile HUAWEI, HUAWEI Mate Xs 2’ye düz ve kusursuz bir katlama sağlayan zarif bir yekpare tasarım kazandırdı. Telefon ayrıca, sektör lideri 7,8 inç True-Chroma Katlanabilir Ekran ve HUAWEI XD Optics’i destekleyen 50MP True-Chroma Kamera Sistemi gibi amiral gemisi özelliklerle donatılarak performansı yeni zirvelere taşıyor. Yeni dinamik katlanır görsellik ve geliştirilen Akıllı Çoklu Pencere ile HUAWEI Mate Xs 2, yenilikçi bir etkileşim deneyimi sunuyor.

Yenilikçi malzemeler: Ultra hafif, ultra düz ve ultra güvenilir

HUAWEI Mate Xs 2, katlanabilir bir telefonun ulaşamadığı bir ağırlığa ulaştı yalnızca 255 gram. Bu, telefonun arkası için ultra hafif cam elyaflar gibi yenilikçi hafif malzemelerin yanı sıra yapısı için havacılık sınıfı titanyum alaşımları ve ultra hafif, yüksek mukavemetli çelik kullanılarak mümkün oldu. Bu yenilikçi malzemeler yalnızca telefonun toplam ağırlığını azaltmak ve onu piyasadaki en hafif katlanabilir telefon haline getirmekle kalmıyor, aynı zamanda cihaza mükemmel güç ve kırılma dayanıklılığı veriyor.

4 Temmuz itibariyle ürün dağıtımına başlanan HUAWEI Mate Xs 2, 49.999 TL fiyatla sunuluyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar