Poco C55 Tanıtımı Yapıldı

Poco C55 Tanıtımı Yapıldı

Poco bütçe dostu akıllı telefonları ile her zaman dikkat çekmeyi başardı. Şirket şimdi bu sınıfta yeni bir akıllı telefonunu piyasaya sürdü. Poco C55 ismiyle gelen akıllı telefon, fiyatına göre rekabetçi özellikler sunuyor. Detaylara birlikte bakalım.

Bugün tanıtılan Poco C55, ön kısmında 6.71 inç büyüklüğünde HD+ çözünürlükte standart yenileme hızı sunan bir LCD ekrana sahip. Ekranı Panda Glass korumasına da sahip. Böylelikle çizilme ve darbelere karşı dayanıklı.

Telefonun dikkat çeken noktası ise taşıdığı MediaTek Helio G85 yonga seti. Bu yonga seti ile birlikte akıllı telefon önceki modeline göre çok daha güçlü. 4GB/6GB RAM (ekstra 5GB sanal RAM) ve 64GB/128GB dahili depolama seçenekleri de sisteme eşlik ediyor.

Optik tarafta ise 50 Megapiksel birincil kamera yer alıyor. Bir derinlik sensörü ve LED flaş da sistemde mevcut. Telefon uzun kullanım süresi için 10W destekli 5,000mAh kapasiteli pili bünyesinde kapsıyor.

Poco C55, 4GB RAM 64GB versiyonu için 115 dolar fiyat etiketi taşıyor. En üst varyant 6GB RAM ve 128GB seçeneği ise 133 dolar etikete sahip. Akıllı telefon şu anlık Hindistan'da piyasaya sürüldü. Ancak bu bölgeden farklı bölgelere de geçecek. Umarız ki ülkemize de uğrar.

Yorum Gönder

0 Yorumlar